Land rover | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 13:31 ,

����LAND ROVER SPORT ESD4��2015 Bejm NDRRiM

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:13 ,

Shitet BMW 520D 2012

45 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:13 ,

Shitet Opel Corsa 1.3CDTI EcoFlex viti 2011

59 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:07 ,

BMW 318 - DIZELL 2.0 -RKS - VITI 2009 -

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:07 ,

VW TIGUAN 2.0 - 4X4 - DSG - RKS - VITi 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:06 ,

VW SHARAN 1.9 TDI - RKS - 7 ULESE

2 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:59 ,

Land Rover Diskovery 4 viti 2011 rks

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 2450 € ��

2 450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:33 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 2450 € ��

2 450 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:09 ,

Nisan terrano 2.7 TDI

4 860 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999


Në fillim