Land rover discovery | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 21:16 ,

Mercedes-Benz ML350cdi AMG

25 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:15 ,

Suzuki Jimny 1.3B 4X4 2011

7 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 21:14 ,

Volkswagen Golf 7 tdi DSG 2015 136000 km

12 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:04 ,

VITO 111 2.2 CDI AUTOMATIK

3 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:03 ,

Nisan terrano 2.7 TDI

4 860 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:02 ,

Mtsubishi Pajero 2.5

2 499 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:37 ,

Land Rover Discovery 3

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:04 ,

SHES VETUREN LAND ROVER DISCOVERY SPORT 2016

35 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 12:18 ,

Mercedes Vito Viano 113 CDI 2014 luksoz me 9 ulese

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 12:05 ,

Land Rover Discovery 3 AUTOMATIK

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 21:17 ,

Land Rover Discovery 3 2.7 dizell viti:2015 rks

8 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 08:15 ,

PJES DHE SERVIS PER GJIPA JAPAN AMERIKAN 4X4

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Nën 08:15 ,

PJES PER LAND ROVER DISCOVERY 2.5 TD5

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Nën 08:14 ,

Pjesë për Land Rover Discovery 2.7 TDV6 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Nën 08:12 ,

Braniku i pare për Land Rover Discovery Sport

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 11:08 ,

Land Rover Discovery - I gjermonis

44 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
23 Tet 21:05 ,

Sprinter 416

6 666 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Tet 14:17 ,

Land Rover Discovery 2

5 199 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Tet 21:02 ,

Shes ose ndroj golf eos 6 2.0tdi rks 1vit

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 11:21 ,

Land Rover Discovery 3

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 13:03 ,

Land Rover Discovery 3

8 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 22:18 ,

Nissan juke 1.6b 70000 km automatik

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Maj 20:53 ,

Shitet Land Rover Discovery 3

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 04:35 ,

Land Rover Discovery 3 7 Ulese, ndrrim i mundshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 04:31 ,

Shitet Land Rover Discovery 3

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 22:46 ,

Shitet Land Rover Discovery 3

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 01:43 ,

Land rover discovery 3 7 Ulese, ndrrim i mundshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 14:38 ,

Land Rover (Range Rover)

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 12:27 ,

Land rover discovery 4 2010 2.7 TDV6

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 11:53 ,

Shes land rover discovery 4 2010 panorama 7 ulse

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Shk 20:55 ,

Land Rover Discovery 3 2.7Diezel 7 Ulse 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 16:57 ,

Land Rover- Discovery 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 09:25 ,

Land Rover Discovery 3

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Nën 22:45 ,

Shitet Land Rover Discovery Sport Luxury 2015

28 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999


Në fillim