Llustera | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 23:05 ,

Shes Banesë 92 m2 në Fushë Kosovë

44 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:52 ,

Llustera -Ndriçime "DOMI" Chandelier

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 14:36 ,

Llustera Ndriçime "DOMI" Chandelier

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 200
Dje 13:58 ,

Llustera Ndriçime DOMI Chandelier

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180


Në fillim