Lokal | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 12:50 ,

Shtepia ne 4 ari-afër shkolles Hilmi Rakovica

110 000 EUR Price Reduced

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 170
Sot 12:48 ,

Banes me qira ne Emshir

130 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1


Në fillim