Lokal me qira | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 04:21 ,

-DA111- Banes apo zyre ne Dardani

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50


Në fillim