Lokali | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 16:31 ,

Q22 Zyre ose lokal me Qera

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5


Në fillim