Lt | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 11:12 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLLAK FRIGO-32 ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:12 ,

Mercedes Sprinter 413CDI DUPLLAK KORP 13.4M 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:07 ,

Mercedes Sprinter 313CDI me friz -30C viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:07 ,

Mercedes Sprinter 313CDI me Klime viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:06 ,

Mercedes Sprinter 211CDI me Klim 8+1 Ulse vp 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:06 ,

Mercedes Sprinter 316CDI Automatik model i ri 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:05 ,

Mercedes Sprinter 211CDI 8+1 Ulse vp 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 11:05 ,

Mercedes Sprinter 211CDI me Klime viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:05 ,

VW Crafter 2.5TDI 136Ps i posa ardhur 2008

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:04 ,

Mercedes Sprinter 315CDI i posa ardhur viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 ,

Vw T4 1.9Turbo Diesel Viti 2000 me Regjistrim

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:27 ,

Lt crafter 2.5 TDI dupllak me dogan pagune maksi

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:27 ,

Lt sprinter 313 cdi maksi me dogan pagune v.2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:27 ,

Lt caddy 1.6 tdi me klim me dogan pagune

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:26 ,

Lt ateco kamjon me dogan pagune me liber s.

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:26 ,

Lt sprinter 313 cdi me dogan pagune viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 ,

Lt sprinter 516 cdi dupllak me dogan pagune i CH

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:25 ,

Lt caddy maksi me klik me dogan pagune viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:24 ,

Lt sprinter 516 cdi dupllak me dogan pagune

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:07 ,

Shitet krafteri i doganuar

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:06 ,

Hondai dupellguma 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:06 ,

Shitet kamjoneta citroen kiper

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:06 ,

T4 2.5 tdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:05 ,

T4 dupellkabin 2.5 Tdi rks viti 2000

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:04 ,

Lt krafter dupellkabin kamjonet

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:04 ,

Shitet vw kedi pikap 5600 ero

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 ,

Sprinter cdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 ,

Kolica ne shitje 1700 ero

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:02 ,

T4 5 ulse viti 2000 2750 ero

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:02 ,

Sprinter cdi 2003 313 ch maksi

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 ,

Vw Lt 2700 ero

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:01 ,

Shitet pikapi opell kombo i doganuar

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:54 ,

Mercedes Vito 2.2 110 Cdi Klim Pa Dogan

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:53 ,

Mercedes Vito 2.2 Cdi Maxi 127.000 Km v.p 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:53 ,

Peugeot Boxer 2.8 Hdi Hebebin Klim v.p 2006 CH����

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:52 ,

Fiat Ducato 3.0 Jtd Posa Ardhur Nga Gjermania ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:52 ,

Lt 35

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:52 ,

Peugeot Expert 2.0 Hdi 2009 Pa Dogan CH ��������

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:51 ,

Citroen Jumpy 2.0 Hdi Klim Posa Ardhur ���� 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:46 ,

LT ME DOGANE

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:39 ,

Shitet iveco 2.8 targa te huaja me klim maksi

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

  • Lt në kategorinë All Category
  • Lt në kategorinë Makina
  • Lt në kategorinë Vetura
  • Lt në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • lt në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore
  • Lt në kategorinë Vetura
  • lt 35 në kategorinë All Category
  • Lt në kategorinë Makina
  • lt në kategorinë Vetura
  • lt në kategorinë Makina ndërtimi

Në fillim