Lt | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lt,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Lt Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:13 ,

Audi A6 tdi 1.9 rks shitet ndrrohet

Histora e veturës

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:00 ,

Crafter 2008

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: > 500 000
Dje 21:40 ,

Vito 2004 dizell

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:39 ,

211 sprinter 2007 cdi

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:38 ,

Lt 2.5 tdi

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:37 ,

T4 1.9 turbo dizell

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 ,

T4 2.0 benxin 101 km 2400 ero

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 21:36 ,

211 sprinter 2007 cdi

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:54 ,

Mitsubishi L300 4x4 dizel 2.5TD

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:52 ,

Shes prikolic per t5 dupelkabin

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:52 ,

Shes ceraden per t4 dupelkabin

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:51 ,

Shes ceraden per t4 dupelkabin

Histora e veturës

150 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:51 ,

Shes mecedes 2014 cdi 1.7

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:51 ,

Shed t5 1.9 tdi

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:50 ,

Shes Lt 2.5 Dizel

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:50 ,

Shes t4 1.9 tdi viti 2001

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:42 ,

Kamionet vw lt 31 2.4 benzine vp 95 135000 km

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:40 ,

VW Caddy 1.9 tdi me dogan pagume

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:55 ,

SHES PIKAPIN RENO KANGO 1.5 DCI NE PERFECT GJENDJE

Histora e veturës

1 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:55 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:54 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lt | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Lt në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • LT në kategorinë Makina
  • Lt në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për celularë
  • Lt në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Iveco
  • Lt në kategorinë Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjes | Iveco
  • LT në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T3
  • Lt në kategorinë Vetura | Renault
  • LT në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Lt në kategorinë Vetura | Peugeot
  • Lt në kategorinë Makina udhëtimi | Iveco

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione