MULTIVAN | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 14:05 ,

Shes kombi VW T2 Multivan 1.6 Multivan

899 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:46 ,

Opel vivaro 2010 maxi, nderrim

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 00:35 ,

vw T5 Multivan 2.5 174 ps

9 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 11:08 ,

Shes Touran DSG 2007 RKS ska regjistrim

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 20:14 ,

Shitet Kombi VW T4 2.5 TDI Multivan

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
11 Gush 22:04 ,

Multivan TDI 2.5

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Qer 06:10 ,

VW t5 multivan 2.5

8 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Maj 09:53 ,

Seat Altea 2.0 Disel

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 19:18 ,

Seat Altea XL - 2.0 TDI - AUTOMATIK DSG

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 12:09 ,

Audi A3

7 800 EUR

04 Shk 20:35 ,

Shes Opel Zafira 2006 1.9 1 vit regjistrim

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 15:05 ,

Opel zafira

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 11:32 ,

Volkswagen T5 Multivan

14 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Jan 21:49 ,

N^shitje. Zafira 1.9 2006 Ose. Ndrroj

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 17:44 ,

kombi T5 Multivan

15 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Kërkime të ngjashme

MULTIVAN multivan

Në fillim