Mace | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 22:15 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI 140 PS , Automatik DSG ,2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:20 ,

Shes-Veturen-Peugeot-206+PLUS-diesel1.4hdiRKS-Full

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:43 ,

Shes Golf 6 + PLUS DSG 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:43 ,

AUDI Q3 Quattro ���� ����

18 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:43 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik Sline

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:11 ,

Jap banesen me qira per zyre 250, mati 1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 15:04 ,

Jap banesen me qira ne Qender, prapa teatrit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 14:57 ,

CITROEN C8 2.0 HDI, 7 ulse, i rexhistruar

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:57 ,

SKODA OCTAVIA 1.6 TDI, i rexhistruar RKS

7 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:56 ,

ŠKODA SUPER B 1.6 TDI, 6 Shpejtësi, RKS

6 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:28 ,

Super Qmim AUDI Q3 2016 quattro 2.0 tdi

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:13 ,

Skoda Fabia 1.2 Tsi Benzin Manuel 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:12 ,

Skoda Oktavia 1.9Tdi Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:05 ,

*VW Golf VII 1.6 Tdi Automatik 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Gush 17:43 ,

ford fiesta

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 17:42 ,

polo

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 17:39 ,

SKODA OCTAVIA DSG

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 17:38 ,

seat ibiza

5 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Gush 17:00 ,

BMW 318D 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 16:02 ,

Shes gjipin mitsubish 2.5 dizell 1vit rks

4 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Gush 13:18 ,

PASAT 1.9 TDI

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Gush 10:27 ,

Caddy 2.0 SDI viti 2005 RKS 1 vit

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 17:27 ,

VW GOLF 7 GTI 2015 SUPER QMIM

16 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Gush 19:08 ,

BMW 760 Li - V12 / 2012 - 544 hp

26 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Gush 16:43 ,

Opel Combo 1.7 DTI me dogan

2 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Në fillim