Makina | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 17:01
Linku:
,

Mercedes-Benz E350 V6 2013

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:36
Linku:
,

Passat 2.0 TDI SEL DSG 2014

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:43
Linku:
Shitorja ,

BMW F20 116i Sport Line

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 16:52
Linku:
,

Passat 2012 TDI SEL DSG

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

Sot 13:10 ,

Mercedes-Benz GLK 320 CDI 4Matic

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI Highline

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:56 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005=2.300 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:55 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

85 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:55 ,

Opel frontera 4x4

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:48 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - FULL EXTRA - RKS tabelat

10 499 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim