Masazher | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 09:40 ,

Leshohet banesa me qera ne qender

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Dje 11:26 ,

Leshohet banesa me qera ne qender

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
23 Sht 10:40 ,

Leshohet banesa me qera ne qender

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
23 Sht 08:44 ,

BANESE NE KOMPLEKSIN QAFA NE QENDER

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
22 Sht 14:14 ,

Leshohet banesa me qera ne qender

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
22 Sht 11:46 ,

Leshohet banesa me qera ne qender

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
22 Sht 10:37 ,

BANESA EXTRA E RREGULLUAR NE QENDER TE PRISHTINES

240 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
15 Korr 09:28 ,

JEPET BANESA ME QERA TE KAFET E VOGLA

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
03 Korr 12:31 ,

IPET BANESA ME QERA NE QENDER SUPER LUXOZE

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
03 Korr 12:31 ,

JEPET BANESA ME QERA NE QENDER EXTRA E RREGULLUAR

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
03 Tet 12:53 ,

masazher urgjent

75 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Sht 14:45 ,

masazher

55 EUR

24 Sht 05:28 ,

karrige praktike per masazhe me rryme

55 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Shk 12:53 ,

BANESA ME PAMJEN ME FREKUENTALE NE PRISHTINE ME QE

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
08 Shk 11:03 ,

BANESA NE ZEMER TE PRISHTINES EXTRA E RREGULLUAR

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60


Në fillim