Masazhere | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

18 Mar 13:58 ,

Jep objektin me qera 2 kate

Numri i dhomave: 2
Në fillim