Maska | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 22:01 ,

KIA SOUL STONIC

18 720 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 15:08 ,

Shitet VW GOLF VII 2.0 TDI body kit GTI 98000 KM

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999

  • Maska në kategorinë All Category
  • Maska në kategorinë Biznes dhe punë
  • maska në kategorinë Të tjera
  • maska në kategorinë Makina
  • maska në kategorinë Pjesë dhe Pajisje për Motoçikleta/Moped
  • maska në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • maska në kategorinë All Category
  • maska per vetura në kategorinë Styling dhe Pajisje Sportive

Në fillim