Material ndertimor | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 08:14 ,

She's reno rks e qlajmrume boj edhe ndrim

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Sht 18:06 ,

Peugeot 107 1.0 viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Sht 09:01 ,

She's ose ndroj

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Sht 08:53 ,

She's ose endroj edhe me kerre t jashtit rks

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Gush 23:11 ,

Shitet dizalica

5 700 EUR

15 Korr 15:54 ,

kombi t4

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
29 Pri 22:02 ,

Shiten

1 EURNë fillim