Material ndertimor | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 15:34 ,

Shes ose nderroj me material ndertimor, qeramika etj Renault

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:01 ,

She's ose ndroj leksus ndrim me kombi boj

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Tet 07:41 ,

Peugeot 107 1.0 viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
24 Tet 09:44 ,

She's reno rks e qlajmrume boj edhe ndrim ?

1 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Sht 09:01 ,

She's ose ndroj

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Sht 08:53 ,

She's ose endroj edhe me kerre t jashtit rks

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Gush 23:11 ,

Shitet dizalica

5 700 EUR

15 Korr 15:54 ,

kombi t4

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 75 000 - 79 999


Në fillim