Mbajtse | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 10:56 ,

POLO 1.4 TDI 2014

5 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:51 ,

Golf VII 2.0 TDI Hihgline (Urgjent)

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Tet 08:19 ,

Shirit per fara, Lip spoiler etj

35 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Tet 10:44 ,

Komod 65 cm

140 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999

Kërkime të ngjashme

Mbajtse Mbajtse

Në fillim