Me qera | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 16:13
Linku:
,

Leshohet banese me qera ne Dragodan

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 15:52
Linku:
,

Banes me qera per zyre

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80

Sot 21:45 ,

IPET BANESA ME QERA NE FERIZAJ

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 21:38 ,

Banese me qera ne Qender

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 21:37 ,

Banes me qera

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150


Në fillim