Mercedes | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 21:55
Linku:
,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 21:59
Linku:
,

Shitet Mercedes ML 280

8 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:35
Linku:
Shitorja ,

MERCEDES C 220 CDI AMG LINE

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 22:38 ,

SHITET MERCEDES E CLAS 320CDI AUTOMATIK AVAGARD

4 999 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:38 ,

Mercedes A 1.7 cdi 2003

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:38 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120PS FACELIFT 7ULSE RKS 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:37 ,

Mercedes c180 automatik

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:37 ,

MERCEDES CLS 350 CDI 4 MATIC 2013

20 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:35 ,

SHITET TAURAN DISEL 1.9TDI AUTOMATIK 10MUJ RKS

5 555 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:35 ,

SHITET AUDI A3 DISEL 2.0TDI AUTOMATIK S-TRONIC RKS

10 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:30 ,

Mercedes A Class

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:29 ,

Fiat Multipla 1.6 2001 6 ulse tip top

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 22:16 ,

Mercedes Benz GLE 350

49 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:06 ,

Mercedes Vito 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:00 ,

OPEL ASTRA H 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:55
Linku:
,

ANDROID BOX - MODELE 2020 - RESERVER ME KANALE

45 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:54 ,

ALFA ROMEO GIULIETTA 2.0 JTDm Full Extra

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:54 ,

Mercedes A170 diesel vp 2000 Rks

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:39 ,

Mercedes E220CDI Avantgarde

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:25 ,

Citroen c4.1.6hdi.automatik.

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:22 ,

Mercedes c200

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 21:20 ,

Mercedes Benz ML 280 CDI

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:12 ,

Mercedes C220 cdi

3 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 21:08 ,

AUDI A4 1.9 TDI KLIM RKS 10 MUJ QUATRO 4×4

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:59 ,

VW Polo 1.2 TDI Viti 2010 RKS Me Klime PERFEKTE

5 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:58 ,

Skoda Rapid SPACEBACK 1.2 Benzin Viti 2014 RKS

5 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 20:57 ,

Skoda Rapid SPACEBACK 1.2 Benzin Viti 2014 RKS

5 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999


Në fillim