Mercedes 250 automatik | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes 250 automatik,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes 250 automatik Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:31 ,

MERCEDES BENZ C-Clas 250 CDI 4 MATIC AVANTGARDE

Histora e veturës

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 ,

Touran 2.0 tdi automatik 2007 1 vit rks nga ch

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 21:23 ,

Mercedes glc 250 amg 045 658 990

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 07:30 ,

Mercedes Benz B180 Automatik

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 21:19 ,

Mercedes-Benz E 250

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Qer 21:10 ,

Mercedes-Benz E 250

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 22:30 ,

TOUAREG 3.0 TDI V6

Histora e veturës

9 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 20:11 ,

MERCEDES

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 20:11 ,

MERCEDES

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 20:17 ,

Mercedes-Benz

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 23:31 ,

Mercedes Benz C 250 CDI Automatik AMG Paket

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
22 Shk 20:57 ,

SHES MERCEDES-AMG LINE 250-C CLASS

Histora e veturës

14 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Jan 16:48 ,

MERCEDES BENZ OLDTIMER - 250

Histora e veturës

13 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Dhj 14:54 ,

Shitet mercedes benz 2013 c 250

Histora e veturës

18 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Nën 16:15 ,

Passat 1.9 automatik ..... u shit .

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Nën 19:30 ,

Passat 1.9 me dy tkuqe higline

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 14:46 ,

Passat automatik 1.9

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Nën 14:45 ,

Passat karavan 1.9 me ( Di ) tkuqe

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 15:06 ,

Passat 1.9 automatik !!

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Nën 10:11 ,

Passat b5.5 automatik v

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Nën 08:07 ,

Passat 5.5 automatik ! Karritkat lekur pulla volon

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Tet 20:08 ,

Passat B5.5 automatik 2 par guma dimrit tveres

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Tet 22:37 ,

Shitet passat B 5.5 higline qmimi 4000€

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Tet 21:08 ,

Passat B.5.5 higline !!!

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Tet 21:00 ,

Passat B5.5 automatik tip top !!!

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Tet 20:38 ,

Shitet Mercedes Benz C250

Histora e veturës

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 15:54 ,

Golf 6 2.0

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 19:58 ,

Mercedes E 250 advangard 204 ps

Histora e veturës

11 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Sht 19:57 ,

Mercedes 250 D Automatik -92

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Sht 11:19 ,

Mercedes

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 15:37 ,

Mercedes Benz 250D

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Korr 02:09 ,

Mercedes 250 karavan

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Korr 19:08 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI> FLM

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 16:24 ,

Mercedes 250 dizell automatik

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Maj 01:48 ,

��Peugeot 607 Dizel Rks 7 muj Klim Boj Ndrrim

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Pri 11:30 ,

MERCEDES E 250 4 MATIC 140 MI KILOMETRA

Histora e veturës

22 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes 250 automatik | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione