Mercedes 609 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

13 Korr 10:14 ,

Mercedes

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 19:10 ,

Mercedes kamionet

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 11:48 ,

Mercedes 609

3 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Dhj 16:18 ,

Shes Mercedes Benz Furgon

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Dhj 10:04 ,

Vetur

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim