Mercedes e270 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 15:18 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:17 ,

Shitet Braniki Per Touran 2007-2010 !

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:17 ,

Shesim Bandash Per Vetura

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:17 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

555 555 555 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:17 ,

Shiten bandasht 15 per Golf 7 045 45 35 77

89 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 15:16 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:12 ,

opel sintra

2 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 ,

Shiten Fellnet Model i ri -Opel- nr 15

215 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 15:11 ,

Kombi T4 urgjent

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:10 ,

Vw Tiguan HighLine BlueMotion DSG

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim