Mercedes vito | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes vito,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes vito Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:59 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:58 ,

Crafter 2.5 TDI Frigo - Temperatura (0°C- 10°C)

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:43 ,

Iveco Daily 50C13 5.30M gjatsia me hebebin dupllak 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:29 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:28 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:53 ,

Mercedes Vito 2.2 Cdi Klim �������� 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:52 ,

Mercedes Vito 2.2 110 Cdi �������� 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:52 ,

Mercedes Vito 2.2 111 Cdi Maxi �������� 2006

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:51 ,

Mercedes Benz Vito 111 2.2

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:36 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI PER TRANSPORT XHAMAV ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:36 ,

Mercedes Atego 917 SHLEP ME DOGAN 98

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:36 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPELLKABIN ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:20 ,

Mercedes Vito Automatik

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:13 ,

Mercedes Benz Vito 2.2 Diesel RKS

1 550 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:22 ,

Shitet sprinter 413 cdi targa te huaja frigo dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 10:21 ,

MERCEDES VITO 2.2 CDI - AUTOMATIK/TIPTRONIK KLIM TEMPOMAT

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:34 ,

Mercedes Vito 111 Cdi Bluetec FRIGO / I Doganuar

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:16 ,

Mercedes Vito

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 07:17 ,

Gjilan

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 12:31 ,

Mercedes Vito Automatik

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 10:56 ,

VITO 2008 10 MUJ RKS

3 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 00:06 ,

Mercedes Benz Vito 220 CDI VITI 2009 Me Klim

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 22:50 ,

Mercedes Vito 111 CDI 2.2 max Shitet / Ndrrohet

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 22:06 ,

Mercedes Vito 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 20:56 ,

Ushit flm egzoft ��e������������

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 19:30 Shitorja ,

Mercedes Vito 109 CDI

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 18:06 ,

▄ ▅ ▆ Shes MERCEDES VITO 2003 RKS - LEXO ▆ ▅ ▄

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 12:01 ,

Mercedes Vito Automatik

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 10:01 ,

Mercedes Sprinter 313CDI Maksi i posa ardhur viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 10:01 ,

Mercedes Sprinter 313CDI me Klime viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 10:00 ,

Mercedes Sprinter 311CDI Maksi i posa ardhur viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 09:59 ,

Mercedes Sprinter 311CDI me Klime 8+1Ulse viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 09:58 ,

Mercedes Sprinter 313CDI Maksi i posa ardhur viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Maj 13:06 ,

Mercedes Vito Automatik

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes vito | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione