Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Met | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Met,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Met Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:17 Motoçikleta (mbi 50cc) Kros/Enduro , Skenderaj

Shitet krosi

1 300 EUR

27 Mar 04:40 Të tjera , Klinë

Kasht

2 EUR

20 Mar 13:35 Vetura , Lipjan

Polo 1,9 dizell 045801155

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 11:41 Vetura , Ferizaj

BMW 116d Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 15:10 Vetura , Gjilan

Citroen c-cross automatik dizel

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 14:49 Vetura , Gjilan

Opel Insignia /Automatik/ Dizel / 2012

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 12:14 Vetura , Gjilan

Blejm vetura me qmimin met mir ne treg ������

6 430 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Mar 21:31 Vetura , Pejë

Blej vetura ME AKSIDENT merr ofertn met mir

8 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Mar 18:41 Vetura , Vushtrri

Shes mercedes s320 dhe reno laguna boi ndrrim

5 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 19:21 Vetura , Gjilan

Shitet mercedes benz 190

2 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Shk 22:58 Vetura , Lipjan

Polo 1,9 dizell 045-80-11-55

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 17:47 Kafshë në fermë , Drenas

Lop bars

1 EUR

06 Shk 18:54 Kafshë shtëpiake Të tjera , Pejë

viqi

750 EUR

29 Jan 15:22 Kafshë në fermë , Pejë

Shes 10 vez te pulave

1 EUR

27 Jan 16:53 Kafshë në fermë , Lipjan

Lop bars

1 EUR

26 Jan 16:24 Kafshë në fermë , Lipjan

Lop bars

1 EUR

20 Jan 11:34 Shtëpi , Ferizaj

Shpija Residenz

Numri i dhomave: 7
16 Jan 08:01 Vetura , Malishevë

Mercedes S320 Tiptop

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Jan 23:45 Pjesë dhe Pajisje për Kompjuterë , Lipjan

Mouse zowie fk1+

40 EUR

03 Jan 20:04 Telefona celular , Fushë Kosovë

Sony Xperia Pro 1

31 Dhj 09:38 Shtëpi , Ferizaj

Shitet Shpija

450 000 EUR

Numri i dhomave: 7

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Met | Blihet, Jepet me qera, Shitet, Kërkohet me qera, Kërkohet punë, Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • metabo në kategorinë Makina dhe Vegla
  • metal në kategorinë Objekte të huaja
  • metabo në kategorinë Makina të dëmtuara (për pjesë)
  • metal në kategorinë Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
  • Metal punues në kategorinë Turizëm dhe Evente
  • Metal në kategorinë Makina dhe Vegla
  • metal në kategorinë Materiale për ndërtim
  • metal në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • metal në kategorinë Kafshë shtëpiake
  • Metcedes në kategorinë Vetura | Opel | Vectra

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione