Minibus | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 20:47 ,

VW Crafter 2.5TDI 136Ps i posa ardhur 2008

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:46 ,

Mercedes Sprinter 211CDI nga Gjermonia viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:45 ,

Mercedes Sprinter 413CDI Sanak me hibebin vp 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:45 ,

Mercedes Sprinter 211CDI me Klim 8+1 Ulse vp 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:20 ,

Minibus Iveco Daily

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:03 ,

sprinter

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 12:50 ,

minibus

9 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 12:32 ,

Minibus

30 Korr 09:59 ,

Minibus Renault master 18 ulse vozitet me B

4 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 11:33 ,

Minibus

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Korr 10:47 ,

Mercedes Vaneo dizel Minibus 1600 Euro

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Korr 15:16 ,

Minibus Renault Master

1 450 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: > 500 000
11 Korr 12:14 ,

Ford Fiesta 2010

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 17:26 ,

Shes Minibus Ford Sunset 18 Ulse

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Në fillim