Mitsubishi pajero | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mitsubishi pajero,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mitsubishi pajero Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 08:44 ,

mitsubishi pajero 2.8 4x4 Dizell 2000

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Korr 13:35 ,

Mitsubishi Pajero 2002 3.2disel

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 12:42 ,

Mitsubishi Pajero 2002 280k me dogan te paguar

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 15:55 ,

PJESE PER MITSUBISHI DID 3.2 -2003-4

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Korr 16:55 ,

Mitsubishi Pajero

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Korr 23:23 ,

Mitsubishi pajeri did

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 08:42 ,

Mitsubishi Pajero 4x4 Dizel Pa Dogan Off Road

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Korr 14:23 ,

Volvo V60 D5 4x4 2.4 i sapo doganuar

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Qer 17:26 ,

Shitet menjaqi me defekt per mitsubish pajero

Histora e veturës

150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 07:31 ,

Per pjes Mitsubishi Pajero Pinini

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Qer 19:02 ,

Shes Mitsubishi Pajero 3.2

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 14:58 ,

Mitsubishi Pajero 3.2 DID 2001

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 20:29 ,

Mitsubishi

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 13:31 ,

Mitsubishi Pajero 3.5i 2002 Automatik 10 Muaj RKS 4X4

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 13:31 ,

Mitsubishi Pajero 2.8 TDI 1997 4x4 Off Road

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 13:28 ,

Mitsubishi Pajero 3.0I 2002 AUTOMATIK RKS 4X4 7 Ulse

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 12:38 ,

Opel Corsa - E 2016

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Maj 16:58 ,

mitsubishi pajero

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Pri 20:46 ,

mitsubishi pajero 3.2 dizell

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 15:41 ,

VW Touran 2.0tdi DSG

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 14:17 ,

VW POLO 1.2B

Histora e veturës

2 990 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 02:22 ,

Shitet Audi A3 S-line

Histora e veturës

14 550 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 01:39 ,

Mitsubishi Pajero 2.5

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 12:04 ,

Shitet Mitsubishi Pajero 3.2 DID

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Pri 08:36 ,

Mitsubishi Pajero 2.5

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 05:34 ,

Mitsubishi pajero 4x4

Histora e veturës

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 15:00 ,

MITSUBISHI PAJERO SPORT 2.5TDI 2005 RKS

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 16:16 ,

Shitet Mitsubishi pajero L200.

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 04:38 ,

+38344556057

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 18:26 ,

+38344556057

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 13:27 ,

mitsubishi Pajero

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Shk 23:38 ,

shitet mitsubishi

Histora e veturës

111 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 16:11 ,

shitet mitsubishi

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 13:39 ,

Mitsubishi pajero 2.5 turbo disel

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:38 ,

Shitet Mitsubishi PAJERO

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mitsubishi pajero | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione