Mobile | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 18:56 ,

Banese moderne me qira ne Rrugen B

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 18:55 ,

Leshohen me qera ne Emshir 2 banesa

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 18:55 ,

Banese me qira ne lagjen Arberia

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 18:51 ,

Banese me qira ne Rrugen C

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 18:49 ,

Q03 Banesa leshohet me Qera per Zyre pa mobile

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 18:46 ,

Q10 Banesa me Qera ne Nartell me mobile te reja

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 18:44 ,

Banese me qira ne Pejton

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 18:40 ,

Banes e re me qira ne Arberi

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 18:37 ,

Banes me qera te AAB, qmimi 300 € extra mobile

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 18:35 ,

Banese me qira ne lagjen Emshir

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90

  • Mobile në kategorinë All Category
  • Mobile në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • mobile në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • Mobile në kategorinë All Category
  • Mobile në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • Mobile te perdorura në kategorinë All Category
  • mobile në kategorinë All Category
  • Mobile në kategorinë Mobilje/Inventar dhe Dekorim
  • mobile në kategorinë Mobilje për dhoma gjumi
  • Mobileri në kategorinë All Category

Në fillim