Mondial | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 19:59 ,

Mondial Hs

200 EUR

Viti: 2008
19 Jan 14:03 ,

mondial

600 EUR

Viti: 2017
24 Nën 20:54 ,

MONDIAL EI 150 CC

280 EUR

Viti: 2008


Në fillim