Moto | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

12 Gush 12:30 ,

Kawasaki Ninja 250R

1 950 EUR

Viti: 2008
11 Gush 09:11 ,

YAMAHA X-city 2009

1 890 EUR

Viti: 2009
02 Gush 13:15 ,

Maqin e barit

160 EUR

16 Korr 01:30 ,

Financement

100 000 EUR

29 Qer 10:59 ,

Maqin e barit

210 EUR

27 Qer 20:57 ,

Shes

600 EUR

Viti: 2005


Në fillim