Motor me rryme | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motor me rryme , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Motor me rryme Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:28 ,

VW PASSAT AUTOMATIK 2.0 140 PS 254.5 MI KM

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:51 ,

FORD FOCUS 1.4B ZETEC-S RKS 2 MUJ KLIM PERFEKT

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:50 ,

RENAULT MEGANE 1.6B P RKS KLIM PERFEKT

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:49 ,

SEAT IBIZA 1.4B RKS 10 MUJ KLIM PERFEKT

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 09:44 ,

FORD FOCUS 1.4B ZETEC-S RKS 2 MUJ KLIM PERFEKT

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 13:45 ,

SEAT IBIZA 1.4B RKS 10 MUJ KLIM PERFEKT

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 08:41 ,

Opel Corsa 1.0 Benzin

1 320 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 22:05 ,

Kombi-Frigo Ndrrim i mundshem

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 21:18 ,

Golf 4 1.9 td-i

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 11:06 ,

Opel Zafira 1.9 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 17:36 ,

RENAULT MEGANE 1.6B RKS 7 MUJ KLIM PERFEKT

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 23:19 ,

GOLF VI - Me pak kilometra, bluetooth, goma dimri + vere.

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Jan 22:37 ,

Shes motor me rryme me dy bataria

650 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Dhj 15:28 ,

GOLF IV

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Nën 04:43 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automatik EVO Elegance

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 18:12 ,

Shitet passat b5 1.9 t(di) 2002 manual 6 shpejtsi

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 00:49 ,

Caddy 1.9 Maxi 7ulse RKS 1vit

7 750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 10:35 ,

BMW E30 M-Tech kupe

6 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Gush 00:57 ,

CityCoco

500 EUR

01 Gush 08:37 ,

Bmw 320

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 10:39 ,

Skuter Elektrik

680 EUR

07 Maj 15:41 ,

BMW 320

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 23:01 ,

Shitet Mercedesi 2.0 disel motor fantastik

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Pri 13:48 ,

1250

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 14:16 ,

Shitet Mercedesi 250 2.0 disel 1988 +38344618638

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motor me rryme | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione