Motorr 4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 00:01 ,

CITROEN C4 PICASSO DIZELL 2007 1 VIT RKS PERFEKT

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:43 ,

Shes Opel Aster G 1.7 dizel motorri japan

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:34 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI 2009 170 mi Km

5 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:53 ,

Mitsubishi L200

5 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 ,

REXTON 270 CDI AUTOMATIK 2008(mundsi ndrrimi) 4WD

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:55 ,

Shitet Seat Cordoba 1.9 Tdi(i)Kuqe Me Klim

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:46 ,

SHES FORD TRANSPORT DIZEL 2.0 VITI 2003 RKS 4 MUJ

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:08 ,

Golf 4 Pacifik 2003

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:42 ,

VW GOLF2 1.6 DIESEL '88

680 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 17:32 ,

Audi A8

11 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:30 ,

Shitet honday 2007 me rks

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:13 ,

VW GOLF 6 *STYLE 2011* TDI *DSG AUTOMATIK* 2011

7 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:59 ,

Shes Opel Vectra 1.6 Benzin

350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:38 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI☎️

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:36 ,

AutoTrade24

88 888 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:27 ,

Passat 2 viti 1990 Rks 4 muaj 1.9dizell

880 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 12:14 ,

SEAT LEON 1.6 TDI 2013 / ME DOGAN

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:08 ,

Corsa 1.0 b v 00 motorr me singjir rks gusht 2021

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:00 ,

GJIP KIA 2.0 DIZEL - AUTOMATIK - 2006 - RKS 6 MUJ

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:56 ,

TAURAN 2.0 DIZELL - RKS - AUTOMATIK *DSG* 2005

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:56 ,

CITROEN C3 1.2 BENZIN - ME DOGAN VP 2015

5 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:55 ,

GJIP KIA - 2.0 DIZEL 4wd - AUTOMATIK - 2006 - RKS

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:55 ,

CITROEN C3 1.2 BENZIN - ME DOGAN - 2015

5 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 11:40 ,

Passat dizel 1.9 I thjeshte Rks I skaduar

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:58 ,

OPEL CORSA 1.7 DTI MOTORR JAPAN NE GJENDJE SUPER

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:58 ,

OPEL ASTRA G 1.7 DTI MOTORR JAPAN NE GJENDJE SUPER

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:36 ,

BLEJM VETURA RKS CH DE AKSIDENT DEFEKT AUTO24h����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:31 ,

Touran 2.0 Tdi Euro 4 Pa Dogan��..

1 999 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:31 ,

Nissan Almera 2.2 DCI Pa Dogan.

770 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:22 ,

golf2

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 08:34 ,

OPEL CORSA 1.7 DIZEL

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:04 ,

Bmw5 dizell3.0automatik tiptronik fullBlackEdition

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 23:01 ,

Vvv Golf 2 1.6 Turbo dizell viti 92

1 299 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Tet 21:31 ,

Shes Golf 3 1.9 Diesel

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 19:54 ,

Shes opell zafir 1.9 dizell me 7 ulse viti 2006

4 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim