Motorr me 4 rrota | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 14:01 ,

REXTON 270 CDI AUTOMATIK 2008(mundsi ndrrimi) 4WD

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 09:48 ,

Mitsubishi Pajero Sport 2.5 TD

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Sht 09:59 ,

Motorr

Viti: 2010
27 Gush 23:11 ,

Atv

600 EUR

Viti: 2008
21 Korr 23:19 ,

Pikap

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Korr 15:17 ,

Motorr me 4 rrota

600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 11:25 ,

Motorr

550 EUR

Viti: 1998
24 Qer 18:02 ,

Volkswagen T5 1.9 Tdi 2006 (Me dogan)

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 21:24 ,

Toyota Land Cruiser

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: > 500 000
06 Qer 11:22 ,

Bmw 320d

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999


Në fillim