Motorr me rrym | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Motorr me rrym,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Motorr me rrym Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:28 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:27 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:19 ,

Lupo benxin 1.0, viti 99

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:22 ,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG AUTOMATIK HIGLINE

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:25 ,

SHES MINI COOPER BENZIN 2.0 VITI 2005 RKS 4 MUJ

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:22 ,

SHES MINI COOPER BENZIN 1.6 VITI 2003

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:09 ,

PASSAT 3C 2.0 TDI,AUTOMATIK-DSG,RKS:12.01.2022,TIP-TOP,2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:49 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:13 ,

Opel Zafira 1.8 Benxin Rks 3 Muj Vp 2003 Klim 7 Ulse

2 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:00 ,

SHES OPEL OMEGA 2.0 DTI RKS 15 /02/2022 NDRRIM I MUNDSHEM

1 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:15 ,

OPEL MONTERY ISUZI 3.1TURBO DIZEL RKS OFF ROAD

57 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:00 ,

Opell Astra 1.7 Dizell Motorr Japan Rks

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 13:21 ,

Shitet opell combo 1.4.isa po ardhun nga zvicrra 2006

1 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Qer 22:50 ,

Daewoo 1.4 Benzin+Plin -Rks 7Muj- -Boj Ndrrim-

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 21:57 ,

u shit flm

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 14:11 ,

SHES VITO 2.2 DIZEL VITI 2002 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 13:53 ,

Mercedes 2.2 Dizel -Rks 4Muj- -Klim Funksionale-

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 18:16 ,

Fijat Punto 1.9 JTD Rks 3 Muj U shit Flmmmm

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Qer 14:06 ,

OPEL VECTRA 1.8 BENZIN MOTORR ECOTEC

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Qer 12:26 ,

SHES MINI COOPER BENZIN 2.0 VITI 2005 RKS 4 MUJ

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 08:46 ,

Ushitt flmmmm

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:51 ,

RENAULT SCENIC 1.9 DCI 2002 RKS 6 MUJ

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 21:38 ,

Opel omega

11 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Maj 20:48 ,

Opel omega

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 07:49 ,

Opel Astra G 2.0 Dizel -Rks 30-08-2021- -Boj Ndrrim-

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 08:47 ,

Shitet Passati B3 Disel 1.9 TD(I) Kuqe

2 250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 11:28 ,

renault megana

599 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 06:18 ,

Lupo benxin 1.0-viti 99

1 600 EUR

16 Maj 20:44 ,

Opel Astra G 1.7 Motorr Japan

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 11:32 ,

Renault laguna 2.2 dci rks27,07,2021 ndrroj

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Maj 12:24 ,

Rover 216 1.6 16v Kabrio

2 400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Motorr me rrym | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Motorr me rrym Motorr me rrym

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione