Motorra | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 11:59 ,

Motorra per opel omega

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 ,

Shes pjes per mercedes 124.200sh.250sh.300sh

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:30 ,

Motorra Per Mercedes 190

Viti: 1989
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 15:33 ,

Motorra per kerre

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 00:23 ,

Shiten urgjent pjese per Opel Astra G 2.0DTI

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 23:13 ,

vespa 125cc 2010

1 200 EUR

Viti: 2010

Në fillim