Muzik per kerr | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 16:49 ,

Audi a4 2.5 TDI

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automatik EVO Motor

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 18:23 ,

Mercedes E350 CDI AMG Sapo doganuar U SHIT

18 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 16:46 ,

Mercedes C220 AVANTGARDE U SHIT FLM merrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Sht 07:14 ,

Reanult Megane1.9dizzel Shitet dhe ndrrohet

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 19:56 ,

U SHIT FLMMMM

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 14:46 ,

Jetta 1.6 tdi

8 222 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim