Navara | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Makina , 203
Të tjera , 1
Sot 13:32 ,

Nissan Navara 2.5 2008

7 700 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:39 ,

Nisan Navara 2.5 Diesel Automat

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:08 ,

Mbules Per Mitsubishi L200

900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:05 ,

Defender 2.7 4X4

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 19:04 ,

Mitsubish L200 4X4-2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:10 ,

PJESE PER NISSAN NAVARA 2.5-2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:10 ,

NISSAN NAVARA -PATHFINDER 2007 PJES

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:10 ,

PJES NISSAN PATHFINDER-NAVARA-X-TRAIL 2007

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:09 ,

Ssangyong Rexton pjes Mergimi Komoran

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Sht 13:28 ,

Nissan

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Sht 13:32 ,

Nissan Navara 2.5 Disel 2008 Pa Dogan

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 13:05 ,

Nisan Navara 2.5 DCI 4x4

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 23:30 ,

Nissan Navara

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 12:01 ,

Xhip Nisan navara D40

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Sht 11:04 ,

Nissan Navara 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 18:49 ,

Pjesë për NISSAN NAVARA-PATHFINDER 2.5 dCi

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
17 Sht 18:42 ,

OPEL MOVANO 2.5cdti

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Sht 14:25 ,

OPEL MOVANO 2.5cdti

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Sht 14:06 ,

Auto Salloni Metro, Nisan Navara 2.5 Dizel 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 13:50 ,

Shes Gjipin Nissan navara 4x4 dizel

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 12:27 ,

Nisan navara

5 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 12:26 ,

Nissan navara

6 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 23:58 ,

NISAN NAVARA U SHITTT

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 11:10 ,

Nissan Navara 2011 me dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 21:11 ,

Nissan Navara

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Korr 21:50 ,

Shes Nisan Navara 171 ps 4×4 2009

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Korr 21:48 ,

Nissan Navara D40 2.5 Tdci 171 Ps 4x4

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Korr 10:57 ,

NISSAN NAVARA

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 21:26 ,

Shitet Gjipi Nissan Navara 2.5 dizell 4x4

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 18:52 ,

Nisan

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 11:33 ,

Nissan 4x4 automatik rks-'ndrrim'

9 999 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 17:34 ,

Nisan navara

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 17:28 ,

Nissan

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 09:08 ,

Nisan navara

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 21:12 ,

Nisan navara

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 00:38 ,

Nisan navara

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 22:42 ,

Nissan Navara D40 2.5 Tdci 171 Ps 4x4

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Maj 02:02 ,

Nissan Ndrrim me Mercedes

8 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 22:22 ,

Nisan navara 4x4 2.5 dizell

6 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Pri 21:59 ,

Shes Nissan Navara

11 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

  • Navara në kategorinë All Category
  • navara në kategorinë Vetura
  • Navara në kategorinë Vetura
  • Navara në kategorinë Vetura
  • Navara në kategorinë Vetura

Në fillim