Navigacion | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Navigacion,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Navigacion Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 02:01
Linku:
,

Golf 6 Highline 4 MOTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28
Linku:
Shitorja ,

Peugeot 2008 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK

9 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28
Linku:
Shitorja ,

BMW X5 3.0 D X drive Automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:28
Linku:
Shitorja ,

BMW 320d 140 KW 187 PS Automatik

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 09:28
Linku:
Shitorja ,

Peugeot 5008 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK, ALURE

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 10:04 Shitorja ,

Mercedes Benz C 220 9G Tronic

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:04 Shitorja ,

Alfa Romeo Giulietta 2.0 TD

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:04 Shitorja ,

Mercedes-Benz GLK 220 CDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 Shitorja ,

VW Polo Cross 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 ,

Jaguar XJ 3.0 Bi Turbo Protofolio Diesel 275 Ps V6

16 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:03 Shitorja ,

VW Tiguan 2.0 TDI HighLine

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:03 ,

PASSAT B8 2.0 TDI BLUEMOTION DSG Targa GJERMANIS 2018

11 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:03 Shitorja ,

Citroen C4 Picasso 1.6 HDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:01 ,

VW CADDY MAXI 1.6 TDI DSG

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:00 ,

VW POLO 1.9 DIZEL 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:56 ,

Citroen Picasso C4 2.0 Blue HDI - Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:50 ,

Passat b7 2.0tdi 2011 Automatik blumotion

10 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:50 ,

Renault clio 1.5 dizel rks i ardh prej zvicre

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:50 ,

golf 6 1.6 tdi iposa arudhur nga jasht

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:49 ,

Passat B7 2.0TDI DSG Regjistrim i par n’Kosov

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:48 ,

Seat leon fr 2.0 TDI 135 kw 184 ps

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:48 ,

MERCEDES BENZ - E220 DIZELL CDI - AUTOMATIK 8G - VITI 2011 -

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:47 ,

GOLF 2.0 DSG GTD 2016 RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:47 ,

Touran cross 2.0 TDI DSG full extra 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:47 ,

Tiguan 2.0 TDI 4Motion me Doganë dhe homologim

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:47 ,

VW PASSAT B7 - 2.0 TDI - BLUEMOTION - AUTOMATIK F1 - LEDA -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:47 ,

Peugeot 407 automatik 2.0 viti 2010

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:37 Shitorja ,

Mercedes C200 cdi exclusive automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 ,

Peugeot 208 1.4 e-hdi automatik i doganuar

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:36 ,

GOLF 7 1.6 TDI 2015

11 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 Shitorja ,

Bmw 520d Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Shitorja ,

Vw Touran 1.6 TDI DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:33 ,

Mercedes Benz E220 CDI Automatik Avantgarde Full extra

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 ,

Golf 6 2.0 automatik

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:32 ,

BMW 525 Disel Automatik Full Extra

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 ,

Audi A6 3.0-TDI Matrix S-line

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 ,

Audi A4 3.0-TDI Matrix

19 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 ,

Audi A4 2.0 TDI 2008 I Doganuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:31 Shitorja ,

Bmw 118d Automatik facelift Bi-xenon LED

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:31 ,

Golf 5 1.9 TDI 77 KW RKS 8 Muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 Shitorja ,

Bmw X3 x-Drive 20d

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:29 Shitorja ,

VW PASSAT B8 1.6 TDI AUTOMATIK 2016 / ME DOGAN

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:29 ,

Mercedes Sclass 350d AMG-Line "I Doganuar" Rks Full Opsion

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Shitorja ,

Peugeot 5008 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK, ALURE

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Shitorja ,

BMW X5 3.0 D X drive Automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:28 Shitorja ,

BMW 320d 140 KW 187 PS Automatik

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 09:28 Shitorja ,

Peugeot 2008 – 1.6 e-HDI AUTOMATIK

9 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:28 Shitorja ,

VW Golf 7 – 2.0 TDI

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:25 ,

Bmw 530 GT XDrive 2012

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:25 ,

Golf 7 TDI 2014

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:25 ,

Audi A4 2.7-TDI Automatik

9 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:25 ,

Mercedes E 220 Evo Automatik

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:21 ,

Renault Captur 1.5 dci eco2

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Navigacion | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Navigacion navigacion navigacion Navigacion

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione