Ndrrim automatik | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ndrrim automatik,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ndrrim automatik Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:58
Linku:
Shitorja ,

Citroen C Crosser 2.2 HDI Automatik

Histora e veturës

7 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58
Linku:
Shitorja ,

BMW 320d xDrive 135 KW Automatik

Histora e veturës

7 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 11:46 Shitorja ,

AUDI A6 DIESEL 3.0 TDI QUATRO AUTOMATIK RKS FULL OPSJON

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:45 Shitorja ,

AUDI A4 DIESEL 2.0 TDI AUTOMATIK E DOGANUAR RKS

Histora e veturës

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:45 Shitorja ,

SHES OSE. DRROJM VETUREN MERCEDES E220 CDI AUTOMATIK RKS

Histora e veturës

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:33 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:19 ,

VW Passat 2016

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:18 ,

Bmw X3 Shitet Ndrrohet

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:15 ,

Taureg 5.0 TDI V10 Viti 2005 AUTOMATIK RKS 7 MUJ

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:13 ,

Shes Pasat 2.0 fsi Automatik DSG

Histora e veturës

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:12 ,

MERCEDES E CLAS 270 CDI AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:11 ,

VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION R line 2014 NDRRIM I MUNDSHEM

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:05 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI -- 7 ULSE -- AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:05 ,

TOURAN 2.0 TDI 1 bregasne 7 ULSE AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Shitorja ,

Citroen C Crosser 2.2 HDI Automatik

Histora e veturës

7 390 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:58 Shitorja ,

BMW 320d xDrive 135 KW Automatik

Histora e veturës

7 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:56 Shitorja ,

Mercedes B 180 Cdi Viti 2013 Automatik Me Dogan

Histora e veturës

11 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:46 ,

Bmw 330 E90 M Packet Lci

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:37 ,

Golf 7 2.0 GTD Automatik 2014 "i Doganuar" Full Opcione

Histora e veturës

15 350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:49 ,

Peugot

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:20 ,

Bmw118 dizell 2000kubik

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:06 ,

Shes ose ndrroj veturen Citroen C4

Histora e veturës

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:04 ,

VW T5 TRANSPORTER AUTOMATIK DSG

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:34 ,

Golf 6 1.4 TFSI (TFSI)

Histora e veturës

8 300 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:36 ,

Shes ose ndrroj Audi A6 3.0D Automatik

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:36 ,

Shes ose ndrroj Audi A6 3.0 dizel Quattro Automatik

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:35 ,

Shes ose ndrroj Audi A6 3.0 dizell Quattro Automatik

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:34 ,

Shes Mercedes C220 cdi Automatik

Histora e veturës

4 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:57 ,

Audi Q5 2.0 TDI Automatik V.p2013 I Doganum I Zvicres

Histora e veturës

21 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:46 ,

Shitet Golf 4 1.9 TDI

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:21 ,

BMW 320d GT Automatik 2017

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:26 ,

Fiat croma 1.9 JTD 150 ps Automatik viti 2008

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:25 ,

Shkoda octavia 2.0 tdi VRS 184 PS Automatik 2012

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:25 ,

Shes Alfa Romeo 159 200PS

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:10 ,

Shes Bmw 640d Grand Coupe

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ndrrim automatik | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione