Ndrrim rks | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ndrrim rks,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ndrrim rks Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:26 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik Ne Gjendje Perfekte 2011

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:26 ,

PASSAT 3C 2.0TDI RKS 10 MUJ

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:25 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1950 €

1 950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , CMIMI FIX 1950 €

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 ,

Opel Astra 1.4 Benzin Viti 93 Rks 15-02-2022

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 ,

Shes Golf 2

620 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:16 ,

TOURAN

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:16 ,

TOURAN

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:15 ,

Golf III 1.9 TDI Sport 190 PS Rks 6 Muj

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:15 ,

BMW 530 D Rks Bej Ndrrim

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 ,

VW TOURAN 1.9 TDI RKS 8 MUAJ 2005

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:08 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:05 ,

Shitet shlepi ne gjendje te rregullt

8 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:58 ,

MINI COOPER 1.6 dizel -09 RKS BEJM NDRRIM **

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:54 ,

Pezho 307 7 muj rks

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:47 ,

Land Rover 2.0D Rks NDRRIM

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:46 ,

Volvo XC90 2.4D 2005 AUTOMATIC

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 7 MUJ RKS VITI 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 ,

MERCEDES

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 ,

MERCEDES S 320CDI 4MATIC PRESIDENCIAL RKS 1 VIT 2010

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN KLIMATRONIK RKS 2005.

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 ,

Alfa Romeo 2.4JTD

2 777 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 09:27 ,

Shes ose ndrroj Gollf 6 2.0 tdi 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:27 ,

Shes ose ndrroj Audi A6 Quattro Automatik rks 1 vit

5 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:27 ,

Shes Mercedes C220 cdi Automatik

4 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:26 ,

Shitet Fiat Palio 1.9 diesel bej ndrrim

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:26 ,

Shitet Passat 1.6 diesel bej ndrrim

800 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:26 ,

Jap dy vetura per nje me te mire

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:26 ,

Shitet xsara 1.6 viti 2002 qmimi 1400 euro

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:25 Shitorja ,

SHES OSE. DRROJM VETUREN MERCEDES E220 CDI AUTOMATIK RKS

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 Shitorja ,

PASAT DIESEL 1.9 TDI MANUEL RKS NE GJRNDJE PERFEKTE

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:24 Shitorja ,

RANGE ROVER SPORT 3.0 DIESEL I DOGANUAR RKS OSE MDRROJM

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:18 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:18 ,

Shes ose ndrroj Audi A6 Quattro Automatik

5 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:18 ,

Shes BMW 530 3.0 Dizell Automatik

5 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:17 ,

Punto grand 1.3 dizel viti 2007

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:17 ,

Shitet golf 4 pacific 1.9 tdi 4x4

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:16 ,

Shitet polo 1.4 TDI

4 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ndrrim rks | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione