Nga gjermania | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Sot 00:16 ,

Shes passat b7 2013 2.0 tdi rks ndrim nuk baj

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:15 ,

Volkswagen Touran 2.0TDI DSG BlueMotion

6 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:56 ,

Mercedes C-klase C220 Cdi Automatik 2012 me dogan

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:55 ,

Shitet gollf 7 GTD

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim