Nisan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Dje 20:59 ,

VW Polo 1.2 TDI Viti 2010 RKS Me Klime PERFEKTE

5 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:58 ,

Skoda Rapid SPACEBACK 1.2 Benzin Viti 2014 RKS

5 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:57 ,

Skoda Rapid SPACEBACK 1.2 Benzin Viti 2014 RKS

5 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:56 ,

Audi A3 2.0 TDI Automatik Viti 2008 S-Line RKS

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:55 ,

NİSAN JUKE 1.5 dci

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:36 ,

NISAN NAVARA 2.5 DCI 4X4 I SA PO DOGANUAR 08

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:48 ,

Shitet kombi 2010 nisan primastar

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:39 ,

Citroen Berlingo Pa Dogan ��������

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:37 ,

Audi 100 1.6 Benzin Viti 1981 RKS Gjendje PERFEKTE

5 500 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Tet 20:31 ,

Nisan pikap

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Tet 10:58 ,

Nisan terrano 2.7 TDI

5 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Tet 09:09 ,

Alfa Romeo 159 1.9Jtd 08

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 19:38 ,

Nissan Almara dizell 2002 ndrrim me pikap

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 18:16 ,

NISAN X TERRA 4.0 BENZIN VITI Prodhimit 2005

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Tet 15:22 ,

JAGUAR S TYPE 2.7 DIESEL MOTOR RANGE ROVER

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Tet 15:21 ,

VW TOURAN 1.9TDI 6 SHPEJTESI 7 ULESE I PO SA ARDHU

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Tet 15:20 ,

MERCEDES E 220 EVO 2.2CDI EKZEKUTIV

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Tet 15:18 ,

MERCEDES E 220 EVO 2.2CDI ELEGANCE

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Tet 11:06 ,

Nisan patrol

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Tet 10:33 ,

Shes nisan 1.5 dizell viti 2009 045505565

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 09:26 ,

Nisan

17 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
20 Tet 10:01 ,

Nisan X-terra

6 500 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Tet 14:09 ,

NISAN

8 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 13:40 ,

Nissan patrol

3 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 23:20 ,

Shitet Nisan Almera

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 18:43 ,

Shitet nisan premiera

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Tet 15:02 ,

MERCEDES W212 E 350 CDI V6 AVANTGARDE FULL OPCION

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
18 Tet 14:51 ,

MERCEDES BENZ E250 CDI W212 AUTOMATIC

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Tet 19:39 ,

xhip

6 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 19:26 ,

Nisan cargo

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Tet 16:19 ,

PER JEEP LLAREDO-SHTOPA.FARA.PASQYRE.AMERTIZERA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Tet 16:19 ,

GOMA 255/55/R18 PIRELLI

120 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Tet 09:33 ,

Xhip Nisan navara D40

10 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Tet 16:51 ,

Nissan Navara 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 13:59 ,

Shiten vetura pa dogan dizel nga zvicra

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999


Në fillim