Nxemje qendrore | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

25 Jan 21:52
Linku:
,

MERCEDES BENZ E 200 / 2014 Automatik / RKS

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 13:38 ,

Banes me qira ne lagjen Bregu i Diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 13:38 ,

Banes me qira ne Qender te Katedralja

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:35 ,

Opel corsa d 2010 diesel me dogane

5 300 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 ,

Banese ne shitje ne Lagjen Emshir

39 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 13:26 ,

Banes me qira ne rrugen B

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 13:23 ,

SHITET BANESA 135.m

Numri i dhomave: 4
Sot 13:22 ,

Banese me qira ne Qender_ 2+1

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 13:16 ,

BANESA MODERNE ME QERA TE GRANDI

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:11 ,

BANESA ME QERA NË DARDANI

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 13:09 ,

OPEL SIGNUM 2.2 DTI,RKS 7MUAJ, FULL EXTRA,VITI 2003

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim