OPELL ZAFIRA | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 06:27 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI KLIMATRONIK 5-MUAJ RKS 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:26 ,

BMW X1 2.0D Xdrive viti 2019-2020 NEW nga CH extra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:18 ,

Mbules bagazhi opel zafira B

60 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:55 ,

Citroen C4 2.0 Automatik,7 ulse, 2009

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:40 ,

shitet

3 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:07 ,

SHES.(.DY.COPA.DHI.QUMSHTORE) RACES T MIR

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:07 ,

Menjaq..5.shpejtsi. per mercedes.124.190.200.250.

50 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:06 ,

Motorr.2.5 dizell per mercedes.124.190.200.250.

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:06 ,

Shes pjes per mercedes 124.200sh.250sh.300sh

15 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:05 ,

Motorra(1.9.dizel)(per.golf.2.3)komba.t2.t3.t4)etj

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:05 ,

Diferencjall.per.mercedes 124.190.200.250.300.etj

30 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:04 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:03 ,

Kry.t.vollanit.hidraulik.per.mercedes.124.190.250

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:03 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:02 ,

Amortizera.federra.per.mercedes.124.190.250 etj

10 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:02 ,

Fara.drita.shtopa..per mercedes. 124.200.250.300.

15 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:19 ,

U shit flm

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 08:26 ,

Opell Zafira 2002 Dizell 2.0 Ecotec Me Klim

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:38 ,

Shitet opel Zafira

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Gush 20:35 ,

Opell zafira

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Gush 19:16 ,

Shes touran 2.0 DSG

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 18:55 ,

Opel Vectra 2.0 Benxin

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 21:00 ,

OPEL ZAFIRA 2003 benzin 1.6 regj.deri 26-02-21

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 15:08 ,

FLM U SHIT

4 150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gush 16:28 ,

Shitet Kuka terheqse Per Opell Vectra 2002 2003

55 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Gush 20:18 ,

shes opell zafira

1 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Gush 08:45 ,

CITROEN JAMPY 2.0HD

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Gush 21:49 ,

Blejm vetura pa dogan

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Gush 18:22 ,

Opell zafira 1.8 benxin

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 23:40 ,

SHITET OSE NDRROHET OPELL ZAFIRA B 1.9

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 11:04 ,

Opell Zafira. 1.9. AUTOMATIK. Uuushiit flmm

4 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Korr 12:45 ,

OPEL CORSA 1.7 DTI MOTORR JAPAN KLIM 9.MUAJ RKS 02

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 13:38 ,

Shes opell zsfir

28 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 23:17 ,

Shes Veturen opell zafira

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 11:38 ,

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI 120ps NAVIGACION. RKS 2008

4 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 22:30 ,

Opell Zafira 2.2 dti 2003 Per Pjes

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999


Në fillim