Opel | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

07 Gush 14:36
Linku:
,

OPEL Astra Fullë extrra i Sapo DOGANUAR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Gush 13:24
Linku:
,

OPEL MERIVA 1.7 CDTi 2004

3 499 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:08
Linku:
,

u shit u shit flm MERRJEP

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Gush 14:36
Linku:
,

OPEL - Insignia A 2.0 DTH i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 23:34 ,

⭕️⭕️⭕️ BLEJM VETURA ⭕️⭕️⭕️ OPEL RENAULT FIAT SKODA

2 999 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:34 ,

AutoTrade Blejm Te Gjitha LLojet e Veturav Aksiden

8 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 23:34 ,

BLEJM Te GJith llojet e veturave me Aksident Defek

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Në fillim