Opel astra 1.7 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel astra 1.7,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel astra 1.7 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:09 ,

Opel astra h 2009 1.7 eco flex

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:58 ,

SHITET OPEL ASTRA 1.7 ECOFLEX DIESEL

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:15 ,

OPEL ASTRA 1.7 DTI

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:53 ,

SHES OPEL ASTRA 1.7 DTI

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:30 ,

OPEL ASTRA 1.7 ECOTEC RKS - 12

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:16 ,

Opel Astra 1.7 dizel Motorr japan

Histora e veturës

950 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:20 ,

Opel astra 1.7

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:02 ,

Shes Opel Astra Dizel 1.7

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:28 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI ECOTEC VITI 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:27 ,

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI ME DOGAN ME LIBER SERVISI EXTRA E MIR

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:49 ,

Opel Astra 1.7 dizell

Histora e veturës

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:17 ,

Shes Opel Astra 2011 me super gjendje

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:04 ,

Opel ASTRA 1.7 CDTI

Histora e veturës

5 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:33 ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:22 ,

Shitet Opel Astra 1.7 CDTI viti 2011 Vetem me Dogan

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:08 ,

Prodajem

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 02:07 ,

Opel Astra 1.7 cdti 125 ps 2008

Histora e veturës

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Sht 23:48 ,

Opel Astra J 1.7 diesel eco flex

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 15:08 ,

Shitet Opel Astra H 1.7 Dizel Ne Gjendje Te Mir

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
26 Sht 13:17 ,

Opel Astra 1.7 dizell 2003

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 12:21 ,

Shitet opel astra 1.7 dizell .2011 me 90.000 km

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Sht 10:02 ,

U SH I I I T T T

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Sht 14:41 ,

Opel Astra H 2009 1.7 Dizel

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 11:22 ,

Shitet Opel Astra 1.7 Eco 145.000Km pa Dogan 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Sht 10:58 ,

Opel Meriva 045290107

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Sht 10:49 ,

Opel Astra 1.7 dizel viti 2004

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Sht 10:32 ,

Opel astra 1.7 TD japan

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 07:01 ,

ndrrohet opel astra G 1.7 D

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 19:37 ,

Ope Astra 1.7 Dizell . V.p. 2010

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 19:41 ,

Shitet opel astra 1.7

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel astra 1.7 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione