Opel astra 2010 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Dje 21:18 ,

AUDI Q5 3.0 QUATTRO AUTOMATIK 2010 FULL EXTRA RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:16 ,

VW PASSAT CC 1.8 TSI Automatik 2010

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:16 ,

Seat Ibiza 1.4 TDI ECO 2010 i PosaDoganuar

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:15 ,

Opel Corsa 1.3 Diesel RKS 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:09 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI I DOGANUAR 5DYER 2011

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:09 ,

MERCEDES A160 CDI FACE LIFT AUTOMATIK I DOGANUAR 2011

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:23 ,

Shes Opel Astra J 1.3CDTI Cosmo 2010

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:21 ,

Pasat

5 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:04 ,

Opel Astra 2.0 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:45 ,

VW Passat CC 2.0 TDI Automatik DSG

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:28 ,

OPEL Astra J 1.7 CTDi fulë extrraSa po DOGANUAR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:18 ,

Audi A3 Sportback 1.9 TDI DSG 2010

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:35 ,

SKODA FABIA - 1.2B - VITI 2010 - 120MIJ KM - RKS 8 MUAJ -

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:35 ,

VW GOLF 6 - 2.0 DIZELL TDI BLUEMOTION - VITI 2010 - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:34 ,

SKODA FABIA - VITI 2010 - KLIM - 1.2 BENZIN - RKS -

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:33 Shitorja ,

Opel Astra J 2.0 CDTI-Diesel Automatik -10

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:50 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 09:32 ,

Audi a3 2.0 tdi facelift i doganuar 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:29 ,

SHES OPEL ASTRA 1.7 CDTI 6 shpejci VP 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:50 ,

Opel astra H dizel 1.7 2010 viti

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 07:36 ,

Shitet Opel Astra 1.7 cdti - 2010

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:07 ,

Mercedes Benz E 400 CDI V8

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Jan 16:12 ,

Audi a8L 4.2 TDI 2010

19 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 14:31 Shitorja ,

Opel Astra J 1.7 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Jan 12:58 ,

Golf VI 2.0 TDI 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 12:45 ,

Opel Astra H 1.7 Cdti / Doganuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 11:46 ,

Citroen C3 1.6 HDI 2010 RKS Regj i Pare

5 300 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Jan 11:41 Shitorja ,

Peugeot 308SW 1.6 Hdi Viti 2010 Me dogan

5 555 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Jan 11:21 ,

shes opel astra h 1.7 dizel me dogan 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 10:40 ,

Shes Audi Q5 2.0quattro Viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 10:14 ,

Shitet Braniki Per Touran 2007-2010 !

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Jan 12:42 ,

Jeep Grand Cherokee S-Limited 3.0 CRD

12 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 12:42 ,

Seat Altea 2.0 2010 dogan homologim ����

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 09:13 ,

Seat ibiza

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 17:58 ,

Audi A4 TDI 2.0 2013 Automatik Me Bitcoin

14 500 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 08:52 Shitorja ,

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 23:11 ,

Opel Astra 1.7 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Jan 15:30 ,

SKODA FABIA - 1.2B - VITI 2010 - 120MIJ KM - RKS 8 MUAJ -

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Jan 14:40 ,

Vw Tiguan HighLine BlueMotion DSG

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 14:40 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 13:37 ,

Opel Zafiri 1.9 Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999


Në fillim