Opel combo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.


Dje 23:31 ,

Shitet vetura Chevrolet Sparks 2010

3 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 22:04 ,

Opel vivaro 2010 maxi, nderrim

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 ,

Shitje - Blerje / Ndrrime " AUTO NOKi " BERIVOJCE

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:23 ,

Banes me Qira tek Parku i Dardanise

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:16 ,

Opel Combo- 2014- 1.3 -Dizel - Pa Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 20:12 ,

VW T4 2.4 DUPELLKABIN ME DOGAN 97

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:12 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLLAK FRIGO-32 ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:12 ,

Mercedes Atego 815 SHLEP ME KLIM 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:59 ,

Opel Combo 1.3 Cdti-Me dogan tpagun-Me klim-

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:57 ,

Opel Combo 1.3 Cdti-Me dogan -Viti2006-Me klim

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:53 ,

Opel combo

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:41 ,

E clas

7 500 EUR

Dje 16:47 ,

opel combo 1.7 DTI dizell motorri JAPAN- me doganë

2 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:36 ,

Opel Combo Tour 1.3 CDTI 5 ulse 2011

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:29 ,

Opel combo 1.7 dti 2003

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:07 ,

Opel combo 1.3 cdti viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:02 ,

Opel combo 1.7 DTI

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:31 ,

Shes opel combo 2006 ...

1 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:53 ,

Pikap Opel combo 1.7 disel

1 890 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:47 ,

VW GOLF 3 1.9 DIZELL RKS

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:18 ,

PASSAT 1.9 TDI VITI 2001 RKS 10 muaj

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:17 ,

PEUGEOT 1007 1.4 Dizel VITI 2006 RKS 1 vit

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:52 ,

Crafter kamjonet 2.5 tdi targa te huaja dupllak

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:51 ,

Crafter 2.5 Tdi ardhur nga gjermania Maxi 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 09:50 ,

Shitet vw t4 1.9 turbo diesel me dogan 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999


Në fillim