Opel corsa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

25 Sht 17:26
Linku:
,

OPEL TIGRA Nrrim me bmw shtoj pare

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 13:00
Linku:
,

Banesë me qira në Ulpianë

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Sht 19:29
Linku:
,

Opel Corsa 1.2, benzin, 70,000 km, super e ruajtur

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999

Sot 13:14 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:13 ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik S-LINE

14 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim