Opel corsa 1.7 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel corsa 1.7 ,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel corsa 1.7 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:00 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI ECO TEC KLIMATRONIK RKS 2005

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:00 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN 8-MUAJ RKS 2005

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 ,

Shitet Opel Corsa, 1.7 DTI, 2003.

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:46 ,

Shes Opel Corsa, 1.7 DTI, 2003.

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 ,

Shitet Opel Corsa, 1.7 DTI, 2003

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:57 ,

Opel Corsa 1.7 DTI (motorr japan) 2003 me KLIM rks 4 muaj

2 550 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:22 ,

SHITET OPEL CORSA 1.7 D - 2002

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:59 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI dizell viti 2010

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:21 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:54 ,

��OPEL CORSA 1.7 DTI - Motorre Japan - ELEGANCE - VITI 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:24 ,

OPEL CORSA C 1.7 DTI (JAPAN) RKS 12/2021

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:01 ,

Opel Corsa

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:46 ,

Shitet!!

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:05 ,

OPEL CORSA 1.7 DIZEL

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:01 ,

OPEL CORSA 1.7 DIZEL

2 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:07 ,

Shes Opel Corsa Regjistrim 1 vit

3 450 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:30 ,

Astra 1.7 cdti i doganuar

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:28 ,

Opel meriva 1.7 cdti cosmo i doganuar

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:30 ,

Opel Corsa 1.7 CDTI 2004 RKS 11 Muaj

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 02:04 ,

opel corsa 1.7 diesel

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:39 ,

Shes Opel Corsa 1.7 diesel

3 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 16:50 ,

shes opel corsa 1.3 cdti me dogan 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Maj 01:03 ,

Opel Astra 1.7cd-TI(125ps) 11 muaj RKS

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Pri 09:16 ,

Kombi T4

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Pri 14:41 ,

Shes ose nderroj Opel Corsa dhe Opel kadet

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Pri 10:56 ,

Pjes per opel corsa c 1.7 1.3 1.4 1.0 disel/benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 16:01 ,

Opel Combo 1.7 Diesel Viti 2006

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 19:29 ,

opel cors

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 17:53 ,

VOLVO V50 1.6 dizel

3 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Pri 19:14 ,

Opel Corsa 1.7 DTI 2002 Motorr Japan

2 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 17:22 ,

Opel Corsa 1.7 Di

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Pri 18:08 ,

Opel corsa 1.7 2002

3 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 11:26 ,

Shes Opel Corsa1.7 cdti ndrrim me automatik

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 08:47 ,

Opel Corsa

1 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel corsa 1.7 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione