Opel corsa 2003 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën.

Sot 19:25 ,

Renault Laguna 2.2 Diesel 2003 RKS

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:25 ,

Cabrio Renault Megane 1.9 Diesel 1 VIT RKS

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:25 ,

Citroen c5 3.0 Benxin Automatik RKS

1 399 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:03 ,

OPEL SIGNUM 2.2 DTI,RKS 7MUAJ, FULL EXTRA,VITI 2003

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:17 ,

Passat AUTOMATIK

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:22 ,

Opel corsa C

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:25 ,

vw beetle (buba) dizel 1.9 tdi 2003 rks 10 muj

2 970 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:59 ,

Fiat Stilo 1.9 JTD 2003 RKS 1 VIT Perfekt

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:00 ,

Opel Corsa 1.3 cdti I SHITUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:10 ,

OPEL CORSA 1.4 BENXIN AUTOMATIK �� RKS 8 MUJ VP 2003 KLIM��

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 ,

Opel Corsa C

2 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 17:54 ,

Mercedes C220

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 12:23 ,

mercedes a klas 17 0 cdi pa dogan

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Jan 10:38 ,

Mercedes Benz E 320 CDI

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Jan 10:22 ,

Opel Corsa 1.3

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 17:44 ,

KIA Sorento -FULL EKSTRA-

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Jan 14:38 ,

Opel Corsa 1.7 DTI 2003NJOY

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 02:27 ,

OPEL CORSA (C) 1.7 DTI MOTORR JAPAN 2003 RKS 10 MUAJ E REE

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Dhj 14:13 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2003 me dogan

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 16:42 ,

Ushitt flmmm

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Dhj 15:13 ,

Pjes per Golf 4 1.9 Sdi 2004

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 19:36 ,

U shit flm. merrjep

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 13:07 ,

Opel Corsa 1.2 6 muj rks 2003

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 08:19 ,

Opel Corsa.c. 1.7 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Dhj 14:52 ,

FORD FOCUS 2003 1.6 BENZIN ME KLIM RKS 10 MUAJ

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 21:26 ,

Opel Corsa

11 Dhj 12:12 ,

Opel Corsa 1.7 DTI Viti 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 23:33 ,

Shes Opel Corsa 1.7 TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 23:08 ,

Shes Opel Corsa 1.7 TDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 23:30 ,

opel corsa 1.7 dizel pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Nën 04:43 ,

Mercedes Benz C220 CDI Automatik EVO Elegance

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 21:46 ,

Opel Corsa

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim