Opel corsa 2008 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel corsa 2008,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel corsa 2008 Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:36 ,

Renault Laguna 2.0 DCI 2008

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:33 ,

Opel corsa

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:03 ,

Renault Koleos 2.0 Diesel 4X4

Histora e veturës

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:45 ,

Opel Corsa 1.7 CDTI Sport Version 2008

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:03 ,

opel corsa

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Gush 18:00 ,

Opel corsa 1.7 2009

Histora e veturës

5 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 11:01 ,

Shitet Opel Corsa 1.2 152km

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Gush 16:06 ,

OPEL CORSA D-1 VJET REGJISTRIM

Histora e veturës

3 980 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Gush 01:23 ,

VW Scirocco 1.4 TSI

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 16:38 ,

Audi a4 2.0tdi S-Line Automatik

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 16:59 ,

Škoda Roomster 1.9

Histora e veturës

5 250 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Korr 09:34 ,

GOLF V 1.9 TDI RKS V 4MOTION VITI 2008 shpejci 6

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 09:22 ,

Audi a4 2.0tdi Automatik S-Line 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 10:30 ,

opel zafira 1.9 Automatik 7-Ulse

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 12:45 ,

VW Passat 2.0 Tdi viti 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Qer 12:53 ,

Opel Corsa

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 11:46 ,

Citroen Nemo 2008 pa dogan 1.4 dizell

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 11:37 ,

VW Touareg 2008 facelift led

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 12:54 ,

Shitet pikapi ose ndrrohet

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 11:25 ,

Opel corsa letra per nje vit Durres

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Pri 08:34 ,

Opel corsa d van

Histora e veturës

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 16:46 ,

Citroen Berlingo 1.4b 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Mar 16:35 ,

I SHITUR - AUTO SALLONI GAGI

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 18:14 ,

Vw caddy 1,9 tdi klima viti 12.2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 17:43 ,

Opel Corsa 1.4.b 2008

Histora e veturës

4 220 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 14:38 ,

Opel Corsa CDTI

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 15:21 ,

Opel Corsa CDTI

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel corsa 2008 | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione