Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Opel corsa b defekt | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel corsa b defekt,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel corsa b defekt Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:51 Vetura , Viti

Blej Vetura Peugeot CItroen Renault.

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:01 Vetura , Vushtrri

VW Caddy 1.9 TDI/ Viti 2005/ Me KLIMË + Me DOGAN

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:10 Vetura , Prishtinë

Bejm Blerjen E Veturav

Dje 12:10 Vetura , Rahovec

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 12:09 Vetura , Lipjan

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Mar 10:53 Vetura , Ferizaj

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Mar 22:17 Vetura , Pejë

Renault Megane 1.5 Diesel RKS dizne turbin defekt

850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 21:12 Vetura , Pejë

Renault Megane 1.5 Diesel viti 2003 Dizne Turbin defekt

850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 12:29 Vetura , Prishtinë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
16 Mar 10:11 Vetura , Fushë Kosovë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Mar 16:13 Vetura , Malishevë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

5 555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Mar 16:07 Vetura , Gjakovë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
15 Mar 15:31 Vetura , Kaçanik

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
13 Mar 12:14 Vetura , Gjilan

�������� Blej vetura ����������������

6 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Mar 14:11 Vetura , Pejë

Renault Megane 1.5 Diesel dizne turbnin defekt

850 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 10:48 Makina dhe Vegla , Dardanë

Mjete per kopsht

1 EUR

25 Shk 13:26 Vetura , Gjilan

�������� BLEJ VETURA dergo oferten tende ������������

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 13:30 Vetura , Mitrovicë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2007
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Shk 13:51 Vetura , Gjakovë

Mercedes A170 2002 (RKS skaduar) - Timon anglez

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Dhj 23:11 Të tjera , Viti

Shes burmashi & hillt

100 EUR

11 Nën 19:27 Vetura , Gjilan

Kamionetë Mercedes Sprinter 904.6 (Defekt ne Motor)

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 12:21 Vetura , Prishtinë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

555 555 555 EUR

06 Tet 12:07 Vetura , Prishtinë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
14 Mar 13:22 Vetura , Pejë

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

24 Dhj 10:19 Vetura , Prishtinë

BLEJ AUDI A3

4 099 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Dhj 10:19 Vetura , Prishtinë

Blej polo

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Dhj 10:18 Vetura , Prishtinë

BLEJ GOLF 6

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Dhj 19:57 Vetura , Prishtinë

Gjip 4x4

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel corsa b defekt | Blihet Jepet me qera Shitet Kërkohet me qera Kërkohet punë Ofrohet punë | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione